Trustsoft
Trustsoft

Cloud migration

Chystáte se přejít do cloudu?

Ať už s cloudem začínáte, máte za sebou první kroky, nebo se chystáte na větší změny v nastavení, jsme tu, abychom vám pomohli.


Možná jste to již vyzkoušeli. A pokud ne, jak těžké to může být, že? Migrace je přece otázkou několika kliknutí. Ano i ne. Samozřejmě to můžete udělat sami, ale s největší pravděpodobností skončíte s obrovskou hromadou dat a aplikací na jednom místě a bez struktury. A to znamená obrovské účty za využití cloudu a rozhodně můžete zapomenout na technologický vývoj a růst vaší společnosti. Cloud je dynamický a škálovatelný, a abyste mohli opravdu využít všech jeho výhod, chce to jiný přístup. Přestaňte tedy přemýšlet o nejjednodušším lift&shift, protože vás nedostane tam, kam chcete. Udělejte to chytře!

Můžeme vám samozřejmě poradit, jaký zvolit postup, ale nebylo by o moc jednodušší, kdybychom vše spojené s cloudem udělali za vás a vy se místo toho mohli soustředit na to, co umíte nejlépe?


Náš tým certifikovaných a zkušených cloudových profesionálů vás nenechá na holičkách. Migrovali jsme stovky projektů do a z různých typů cloudových prostředí a jako certifikovaní partneři největších cloudových poskytovatelů vždy najdeme řešení, které sníží náklady, zvýší bezpečnost a produktivitu a pomůže vám dosáhnout vašich finančních a obchodních cílů.

Work flow

  • Analýza a hodnocení - zhodnotíme vaši aktuální situaci a stav vašich dat, aplikací a hledáme chyby v nastavení, definujeme klíčové body a co je potřeba udělat před migrací
  • Data fitness - zjistíme, jak jsou na tom vaše data a připravíme je na snadný přesun do cloudu
  • Cloud -společně pro vás vybereme dokonalé cloudové řešení, připravíme váš účet a tolik cloudových prostředí, kolik potřebujete. Připravíme také landing zónu, což jsou základy vaše cloudu a představíme mapu migračního postupu
  • Infrastruktura -připravíme stabilní a bezpečnou infrastrukturu a šablonu, které si v případě potřeby můžete sami replikovat
  • Migrace - pomůžeme vám s procesem migrace a zároveň zajistíme, že vše proběhne hladce
  • Optimalizace nákladů a automatizace – po úspěšné migraci zaškolíme váš IT tým nebo můžeme poskytnout podporu 24/7. Protože migrace může někdy trvat i rok, pomáháme také s automatizací a optimalizací nákladů

How we work

Cooperation brings the best results.

1

Meet & discuss

We can meet in person or online on the platform you prefer.

2

Solution proposal

Based on the performed analysis, we adjust what is needed and prepare the most effective solution.

3

Client onboarding

We work closely with the developers on the assignment and involve your team members to get the best result.

4

Monitor & analyze

We report status at least twice a month and we work in close contact with you.

See our customers success stories

No matter the field, situation or the initial set up, we delivered. We love to make the journey to cloud easy a secure and that is how our clients like it. Please see our success stories.

Testimonial
"We are working with Trustsoft for several years. They have migrated our infrastructure to AWS and are managing it. We are happy to work with them."
Testimonial
"A very helpful team experienced with a variety of AWS services."
Testimonial
"I'd like to emphasize very good cooperation with Trustsoft. Their approach is very professional and they react to our wishes swiftly. They've been a great help for our internal projects."
Testimonial
"Passionate and skilled engineers & architects + Delivered full-featured AWS based environment for our application development including baseline for EKS deployments and CICD pipelines + Great push towards fulfilling challenging deadlines"