Trustsoft
Trustsoft

AWS Service Delivery

Můžete si být jisti, že při výběru Trustsoftu pracujete s týmem, který má odborné znalosti a prokazatelné výsledky při poskytování AWS služeb zákazníkům.

Naším cílem je zajistit váš hladký přechod do public cloudu. Do průběhu začleníme tolik výkonných infrastrukturních služeb AWS, kolik bude potřeba, abychom splnili požadavky vaší cloudové strategie.

Jako jeden z významných Advanced partnerů AWS máme zkušenosti, vysoce certifikované cloudové specialisty a schopnosti vytvářet, nasazovat a spravovat složité a zabezpečené cloudové architektury v AWS.

AWS RDS Solution

We set up scalable and reliable databases using Amazon RDS and Aurora services.

Cloud migration

Ready to move to the Cloud?

Case studies

Have a read about how we helped our customers and how we can help you.

See our customers success stories

No matter the field, situation or the initial set up, we delivered. We love to make the journey to cloud easy a secure and that is how our clients like it. Please see our success stories.

Testimonial
"We are working with Trustsoft for several years. They have migrated our infrastructure to AWS and are managing it. We are happy to work with them."
Testimonial
"A very helpful team experienced with a variety of AWS services."
Testimonial
"I'd like to emphasize very good cooperation with Trustsoft. Their approach is very professional and they react to our wishes swiftly. They've been a great help for our internal projects."
Testimonial
"Passionate and skilled engineers & architects + Delivered full-featured AWS based environment for our application development including baseline for EKS deployments and CICD pipelines + Great push towards fulfilling challenging deadlines"